Boek | Onze jongens in Indië

Voor dit prachtige boek ‘Onze jongens in Indië’ mocht ik de opmaak verzorgen. 
Het boek van de schrijvers Jan van Elzakker en Louis Minnebach gaat over de meer dan 140 jongens uit de Gemeente Woensdrecht, die vrijwillig of verplicht werden uitgezonden naar “De Oost”.

‘Een prachtig, 324 pagina’s dik boek is het resultaat van úren studeren in tientallen boeken en publicaties, een gigantische zoektocht naar informatie over de lokale jongens, de veelal indringende gesprekken met nabestaanden en overlevenden en de enorme hoeveelheid aangereikte documenten en foto’s door familie en bekenden’ aldus de uitgever.

Het boek lijkt in eerste instantie op de uitgaven van ‘Het verdriet van Woensdrecht’, maar wanneer je beter kijkt is toch een eigen uitgave. Een aantal verschillen zijn bijvoorbeeld: andere fonts en  kleuren en ook de vaste stramienelementen zijn aangepast aan dit boek.
Zo krijgt dit boek zijn eigen karakter.

  • formaat: A4
  • bedrukking: dubbelzijdig full color
  • 324 pagina’s binnenwerk met tekst, foto’s, kaarten en brieven